ЖК "Эврика", Голосеевский р-н, ул. Ломоносова/Ковалевской, ул. Академика Глушкова, 6 (Аркада)

505
МихалМихалыч, 14.07.2015 12:07

Панчо писал(а):

Двушка! Що за планування??? Кухня--7м!            І санвузлів на 8.47 м !!! Чи можливо якось шматок санвузла прив'язати до кухні?

...

Нельзя там ничего перепланировать, потому что в санузле стены несущие. Но в этой конуре самый прикол — это длинный коридор шириной чуть больше метра. Как в таком можно жить? Неужели низкая цена может заставить? Такое ж и не продашь никому потом.
46
kukuka, 14.07.2015 18:19

МихалМихалыч писал(а):

Нельзя там ничего перепланировать, потому что в санузле стены несущие. Но в этой конуре самый прикол — это длинный коридор шириной чуть больше метра. Как в таком можно жить? Неужели низкая цена может заставить? Такое ж и не продашь никому потом.

...
вопрос, за сколько. Мы взяли 2-ку 65 метров. Думаю, что кухню будем расширять за счет лоджии или в прихожей стену уберем, та что возле кухни. Но если честно, на кухне мы только кофе пьем, меня лично метраж кухни не смущает совсем. ХЗ, там видно будет - я думаю, обыграть можно что угодно. Зато у квартиры есть преимущества - два нормальных санузла, в каждом из которых можно при желании установить полный комплект сантехоборудования, и гардеробная.
129
Панчо, 15.07.2015 09:41
На сайті Аркади, квартири патріотики та еврики  вказані  "з оздобленням". Підскажіть, що мається на увазі "з оздобленням"?? Це повноцінний ремонт чи штукатурка чи що? І це "оздоблення" входить в ціну кв м чи треба додатково оплачувати? Дякую)
437
syna-san, 15.07.2015 10:35

Панчо писал(а):

На сайті Аркади, квартири патріотики та еврики  вказані  "з оздобленням". Підскажіть, що мається на увазі "з оздобленням"?? Це повноцінний ремонт чи штукатурка чи що? І це "оздоблення" входить в ціну кв м чи треба додатково оплачувати? Дякую)

...

Це повноцінне оздоблення - наявність поклеєних шпалер, лінолеуму  та плитки в санузлі на підлозі, міжкімнатних дверей, унітазу та ванної. Зразки оздоблення є як на сайті Аркади, так і на форумі в будинках першої черги Патріотики - Поділля, Диканька. Відсутня плитка на стінах санвузлів, електроплита  на кухні. Тобто на скрутні часи дійсно можна заселятись та жити беспосередньо після отримання ключів)))
129
Панчо, 15.07.2015 10:52
Думаю інвестувати, тільки обираю між патриотикою та еврикою. Плюси в обох очевидні--ціна, "оздоблення" та місце. Мінуси--планування квартир та (судячи з форуму патріотики) трохи пасивне будування. Хто ще тут в роздумах як і я? Ділиться думками...
437
syna-san, 15.07.2015 11:11

Панчо писал(а):

Думаю інвестувати, тільки обираю між патриотикою та еврикою. Плюси в обох очевидні--ціна, "оздоблення" та місце. Мінуси--планування квартир та (судячи з форуму патріотики) трохи пасивне будування. Хто ще тут в роздумах як і я? Ділиться думками...

...

Приєднуйтесь до нас в Патріотику - хоч і не поспіхом, але будівництво рухається, а от з першим будинком Евріки можуть виникнути дуже серйозні проблеми, починаючи з неспівпадання адреси будівництва, дозвільної док-ції і закінчуючи войовничим настроєм сусідів.
330
skif, 15.07.2015 11:17

kukuka писал(а):

вопрос, за сколько. Мы взяли 2-ку 65 метров. Думаю, что кухню будем расширять за счет лоджии или в прихожей стену уберем, та что возле кухни. Но если честно, на кухне мы только кофе пьем, меня лично метраж кухни не смущает совсем. ХЗ, там видно будет - я думаю, обыграть можно что угодно. Зато у квартиры есть преимущества - два нормальных санузла, в каждом из которых можно при желании установить полный комплект сантехоборудования, и гардеробная.

...

Ну ну - в панельном доме вырезать стены, смотри самому же на голову упадет
505
МихалМихалыч, 15.07.2015 11:19

Панчо писал(а):

...

Если вам важнее планировка, а не демпинг, берите в Винничке что-то (Патриотика), пока там еще осталось. Дом строится активнее всех сейчас. Считается, что он входит в первую очередь Патриотики, так что его точно построят. В любом случае, всегда лучше вложить в ту пирамиду, что больше. Эврика с их планировками — стрёмная штука. Если там из-за этого не будет спроса, то там все заглохнет на уровне котлована.
204
Roman218, 15.07.2015 12:59
Зачем строить такие высокие панельные дома, когда пару самых высотных пожарных крана в Киеве достанут только до 16 этажа?
Достаточно неразумных собственников, готовых резать панели без соответствующих разрешений.
Жаль, что на ДСК-3 не работает стол заказов, я в 2007г. в их доме (серия КТУ) отказался от обоев и линолеума взамен на остекление 2х лоджий.
Серию КТУ они заметно изменили, кухни были 12-14м. Цель ясна - меньше площадь проще продать.
Потенциальным инвесторам советую побывать в подобной квартире ЖК "Патриотика".
581
изАркады, 15.07.2015 13:33
Того, кто "кричит" или просто утверждает, что строительство первого дома ж/к "Эврика" ведётся с нарушениями законов, хочу попросить, не выдавайте желаемое за действительное. У нас всё в рамках действующего законодательства! Выше вам приводили перечень разрешительных документов. Могу их продублировать:
"Назва об’єктубудівництва: «Будівництво житловихбудинків та об’єктів соціально-побутової сфери на проспекті Академіка Глушкова,
6 в Голосіївському районі м. Києва»
Район: Голосіївський
Вулиця: Глушкова Академіка
Адреса: Глушкова Академіка проспект, 6
Забудовник: Київський Національний університет іменіТараса Шевченка
Статус: законне будівництво
Праваземлекористування:
- Вид права: державний акт на право постійногокористування земельною ділянкою
- Номердокументу: серія ЯЯ № 389538 (07-9-00117)
- Дата документу:08.10.2010
- Цільовепризначення земельної ділянки: будівництво,експлуатація та обслуговування житлових будинків з об’єктами
соціально-побутового, торгівельно-розважального та готельно-офісного
призначення
- Вид права: державний акт на право постійногокористування земельною ділянкою
- Номердокументу: серія ЯЯ № 389539(07-9-00118)
- Дата документу:08.10.2010
- Цільовепризначення земельної ділянки: будівництво,експлуатація та обслуговування житлових будинків з об’єктами
соціально-побутового, торгівельно-розважального та готельно-офісного
призначення
Містобудівнівимоги:
- Тип вихіднихданих: Містобудівні умови та обмеження забудовиземельної ділянки
- Номер документу:  4554/0/12/009-14від 30.04.2014
- Назва вихіднихданих: коригування проекту будівництважитлових будинків та об’єктів соціально-побутової сфери
Дозвільнідокументи на будівництво:
- Вид дозвільногодокументу: дозвіл на виконання будівельнихробіт
- Номердокументу:   2247-Гл/Б
- Дата документу:28.10.2010
- Вид дозвільногодокументу: повідомлення про зміну даниху виданому дозволі на виконання будівельних робіт
- Номердокументу: ІУ 120151550654
- Дата документу:04.06.2015"

Более того у застройщика есть позитивное заключение комплексной экспертизы проекта от Киевгосэкспертизы, градостроительные условия и ограничения от департамента градостроения и архитектуры КГГА, разрешение на строй работы от ГАСИ, масса техусловий от Водоканала, Киевэнерго, Киевгорсвета, Киевавтодора, Укртелекома, согласований МЧС, ГАИ и т.д. и т.п.

Теперь тем, кто апеллирует, мол стройте на участке Глушкова,6, как отмечено в документах, а не на пересечении улиц Ломоносова и Ковалевской. Так вот, участок площадью 0,8124га, где приступили к работам по сооружению дома №8, по гос.акту на право постоянного пользования участком (ЯЯ №389539) находится на проспекте Академика Глушкова,6. Так написано в самом акте! Его, между прочим, можно увидеть в отделе продаж и убедиться в этом.

Поэтому нравится противникам стройки это или нет, но работы все проводятся в рамках правового поля. И с этим фактом вам нужно считаться и привыкать к тому, что соседей у вас прибавится.
129
Панчо, 15.07.2015 13:43

изАркады писал(а):

Того, кто "кричит" или просто утверждает, что строительство первого дома ж/к "Эврика" ведётся с нарушениями законов, хочу попросить, не выдавайте желаемое за действительное. У нас всё в рамках действующего законодательства! Выше вам приводили перечень разрешительных документов. Могу их продублировать:"Назва об’єктубудівництва: «Будівництво житловихбудинків та об’єктів соціально-побутової сфери на проспекті Академіка Глушкова,6 в Голосіївському районі м. Києва»Район: ГолосіївськийВулиця: Глушкова АкадемікаАдреса: Глушкова Академіка проспект, 6Забудовник: Київський Національний університет іменіТараса ШевченкаСтатус: законне будівництвоПраваземлекористування:- Вид права: державний акт на право постійногокористування земельною ділянкою- Номердокументу: серія ЯЯ № 389538 (07-9-00117)- Дата документу:08.10.2010- Цільовепризначення земельної ділянки: будівництво,експлуатація та обслуговування житлових будинків з об’єктамисоціально-побутового, торгівельно-розважального та готельно-офісногопризначення- Вид права: державний акт на право постійногокористування земельною ділянкою- Номердокументу: серія ЯЯ № 389539(07-9-00118)- Дата документу:08.10.2010- Цільовепризначення земельної ділянки: будівництво,експлуатація та обслуговування житлових будинків з об’єктамисоціально-побутового, торгівельно-розважального та готельно-офісногопризначенняМістобудівнівимоги:- Тип вихіднихданих: Містобудівні умови та обмеження забудовиземельної ділянки- Номер документу:  4554/0/12/009-14від 30.04.2014- Назва вихіднихданих: коригування проекту будівництважитлових будинків та об’єктів соціально-побутової сфериДозвільнідокументи на будівництво:- Вид дозвільногодокументу: дозвіл на виконання будівельнихробіт- Номердокументу:   2247-Гл/Б- Дата документу:28.10.2010- Вид дозвільногодокументу: повідомлення про зміну даниху виданому дозволі на виконання будівельних робіт- Номердокументу: ІУ 120151550654- Дата документу:04.06.2015"Более того у застройщика есть позитивное заключение комплексной экспертизы проекта от Киевгосэкспертизы, градостроительные условия и ограничения от департамента градостроения и архитектуры КГГА, разрешение на строй работы от ГАСИ, масса техусловий от Водоканала, Киевэнерго, Киевгорсвета, Киевавтодора, Укртелекома, согласований МЧС, ГАИ и т.д. и т.п.Теперь тем, кто апеллирует, мол стройте на участке Глушкова,6, как отмечено в документах, а не на пересечении улиц Ломоносова и Ковалевской. Так вот, участок площадью 0,8124га, где приступили к работам по сооружению дома №8, по гос.акту на право постоянного пользования участком (ЯЯ №389539) находится на проспекте Академика Глушкова,6. Так написано в самом акте! Его, между прочим, можно увидеть в отделе продаж и убедиться в этом.Поэтому нравится противникам стройки это или нет, но работы все проводятся в рамках правового поля. И с этим фактом вам нужно считаться и привыкать к тому, что соседей у вас прибавится.

...

Щось я взагалі не розумію. На мапі (гугл) на Глушкова 6 знаходиться Український Фізико-Математичний Ліцей КНУ ім. Шевченка!
Ваш будинок http://arkada.ua/ua/2/5/8520/8521/ помічений на перехресті Ломоносова та Ковалевської і ви кажете то є також Глушкова 6. 
Тобто в Києві два "Глушкова 6"?! Я правильно розумію?
125
Jhenya, 15.07.2015 14:02
изАркады, подскажите, пожалуйста, когда и какой дом буде следующим выставлен на продажу
437
syna-san, 15.07.2015 14:04

Панчо писал(а):

Щось я взагалі не розумію. На мапі (гугл) на Глушкова 6 знаходиться Український Фізико-Математичний Ліцей КНУ ім. Шевченка!Ваш будинок http://arkada.ua/ua/2/5/8520/8521/ помічений на перехресті Ломоносова та Ковалевської і ви кажете то є також Глушкова 6. Тобто в Києві два "Глушкова 6"?! Я правильно розумію?

...

Все ви правильно зрозуміли: саме так є Глушкова,6 для всіх  та клон під назвою "Глушкова, 6" на який Аркада показує свої правоустановчі док-ти і не важливо, що будівництво починають зовсім за іншою адресою))). Аркаді не звикати ходити роками по судах,а інвестори, куди ж вони дінуться - почекають лишній рік-два в очікуванні поштової адреси на свій будинок та відповідно свідотцтва про право на власність(((  А непередодні місцевих виборів такі "розбіжності" та відсутність дозволу  на 24 поверхову забудову ой яка серйозна проблема. Тут знижкою для учасників АТО як в Патріотиці не відбудешся)))
125
Jhenya, 15.07.2015 14:39
там весь участок под номером 6
581
изАркады, 15.07.2015 14:42

Панчо писал(а):

Щось я взагалі не розумію. На мапі (гугл) на Глушкова 6 знаходиться Український Фізико-Математичний Ліцей КНУ ім. Шевченка!Ваш будинок http://arkada.ua/ua/2/5/8520/8521/ помічений на перехресті Ломоносова та Ковалевської і ви кажете то є також Глушкова 6. Тобто в Києві два "Глушкова 6"?! Я правильно розумію?

...

«Еврика» розташована на двох земельних ділянках, по обом в держ. актах на землю вказана адреса пр. А.Глушкова,6.
125
Jhenya, 15.07.2015 14:55
изАркады, скоро поступят новые дома на продажу?
581
изАркады, 15.07.2015 15:01

Jhenya писал(а):

изАркады, скоро поступят новые дома на продажу?

...

Не знаю.
476
sanich, 15.07.2015 15:22

изАркады писал(а):

Не знаю.

...
Я знаю, следующий дом такой же планировки и если этот распродадут, то следующие продажи открывают в октябре. Но вся первая очередь вот из таких мелких кухонь состоит, нужно ждать вторую очередь, это 1.5-2 года. Всего 30 домов, а точнее 51 секция))
476
sanich, 15.07.2015 15:24

sanich писал(а):

Я знаю, следующий дом такой же планировки и если этот распродадут, то следующие продажи открывают в октябре. Но вся первая очередь вот из таких мелких кухонь состоит, нужно ждать вторую очередь, это 1.5-2 года. Всего 30 домов, а точнее 51 секция))

...
Последняя 5-я очередь монолитные дома вдоль Глушкова, но это лет через 5 при хорошем раскладе)))
476
sanich, 15.07.2015 15:26
изАркады, Если чего не знаете, пишите буду информировать)))

Добавить сообщение

прикрепить изображение

Подписаться на эту тему

Количество сообщений в этой теме - 484